Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 За " Quiter - ите "

Go down 
+7
Arth
Lone Wolf
Goenitz
FreeSpeeder
God Of Lightning
Slavi
Saito
11 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Апр 26, 2008 12:05 pm

BG народа е много схватлив и много бързо прихваща възможно най-тъпите неща.
Много BG хора бягат.Незнам дали има тук от тях.Надявам се да няма.
От сега казвам за себе си.Ако някои ми излезне наро4но,НИКОГА ве4е няма да играя с него.
Не ме интересува че си пази рангът.
"Goenitz" от мене имаш "DENIED" за вечни времена!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Slavi
Moderator
Moderator
Slavi


Брой мнения : 68
Join date : 23.04.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Апр 26, 2008 12:50 pm

Ха-ха-ха в първият момент като тръгнах да чета поста ти помислих, че ще кажеш нещо хубаво за бг играчите Laughing Laughing

Аз не съм видял много хора от бг да куитват. Goenitz прави така само в началото като играе с някой, понеже очевидно много се дразни като пада. Cut him some slack cherry

На мен няколко пъти ми се случва играта да ме изхвърля без да правя нищо, абсолютно на случаен принцип. Друг път, явно когато ми се ъпрейтва антивируса, за момент получавам някво забавяне и после ме дропи само.
Иначе НИКОГА не куитвам. За този ранг S дето го имам освен някой да ме потупа приятелски по рамото не виждам иначе каква ми е далаверата Laughing Всъщност единственото предимство на ранга, е че истински добрите играчи те предизвикват и не отказват предизвикателствата ти. Иначе има и много A/S рангове, които се дропват при загува, за съжаление има и наистина добри играчи, които също куитват, като Ochoubson примерно.


Иначе сериозно моля бг играчите, никога да не куитват, независимо по каква причина.
Тези които куитват от яд - трябва да положат усилия, за да станат по-доби в играта(и емоционално). Много ще спечелят от това не само в играта, но и в личен план.
Тези които куитват, за да си пазят победите - най-лесно е човек да излъже сам себе си. Каква е ползата да си висок ранг и "добър" играч, когато всички (включително и ти самият) знаят каква е истината? Това особено важи за бг играчите, които и без това не са чак толкова много, а и сега като има форум всичко много бързо се разбира.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Апр 26, 2008 1:09 pm

Хехе аз на Слави съм му куитвал няколко пъти не заради това че щеше да ме бие,а просто се бях разбрал да играя или със спийдъра или лийфи-чан,не помня с кого точно.
И редовният номер като ми пишат в скайп докато играех да ме изхвърли от играта...в повечето случаи се налагаше рес на компа след това изхвърляне....
Върнете се в началото Go down
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Апр 26, 2008 1:11 pm

Аз ли4но до сега не съм quit-вал нито веднъж.Не смятам и да го правя.
А добрите игра4и си предизвикват и без зна4ение от ранга,стига да те "познават".....
Много ми е гадно като бия някой много силен,после се смазва да ме "спами".Следващите 10 игри те предизвиква на секундата.......
За S ранг само на мене са ми бягали поне 6-7 души,а А ранг са много...(пълно е със сякакви кретени:за пример НЕ ИГРАЙТЕ с KAWA(А ранг).Добър е,но ако го биете ще излезе.
Върнете се в началото Go down
God Of Lightning
Ky Master
Ky Master
God Of Lightning


Брой мнения : 122
Join date : 25.04.2008
Age : 33

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Апр 26, 2008 2:57 pm

Аз съм Quit-вал само няколко пъти и то беше от яд.Не си сдържах нервите просто ,но отсега нататък ще гледам да не правя така.
Върнете се в началото Go down
Slavi
Moderator
Moderator
Slavi


Брой мнения : 68
Join date : 23.04.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Апр 26, 2008 3:17 pm

Цитат :
Хехе аз на Слави съм му куитвал няколко пъти не заради това че щеше да ме бие,а просто се бях разбрал да играя или със спийдъра или лийфи-чан

Няма проблем. Когато е в началото на играта е ясно, че е защото или не ти се играе или имаш уговорка с някой друг. И аз така правя.

Куитването точно преди загуба е непреиятният и грозен момент в цялата история.

Btw има един много забавен тип, който е сравнително добър NO NAME. Той куитва когато побеждава Laughing
Идеята му е че ранга не значи нищо, макар че според мен това е малко екстремно.
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The Speedy Bastard
The Speedy Bastard
FreeSpeeder


Брой мнения : 148
Join date : 23.04.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Апр 26, 2008 9:51 pm

Мдам...и аз съм куитвал няколко пъти, но бе защото играта ме изхвърляше.Много се дразня като някой ламер, с който играя, след като ме метне си сложи некъв лист на куитъри в подписа и там почне да си пише имена.Най-интересното в случая беше, че ме метна по средата на играта и тоя трябва да е имал прах вместо мозък, за да разбере, че ме е метнало. ~_~
И най-лошото от всичко, тоя е Българин, който се мисли за много повече от останалите. xD
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.htm
Goenitz
Anji
Anji
Goenitz


Брой мнения : 28
Join date : 24.04.2008
Местожителство : In the deepest pit of Hell

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 2:41 am

Хеи аз не излизам. Досега само 3 пъти откакто играя съм излизал и то поради външни фактори.(Родители)
Иначе често ми се случва към края на играта само да ме хвърли. Или ако някои ми пише в чата да ме фърли.
Върнете се в началото Go down
Lone Wolf
Risk Rating F
Risk Rating F
Lone Wolf


Брой мнения : 26
Join date : 27.04.2008
Age : 38
Местожителство : South Town

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 2:47 am

Цитат :
BG народа е много схватлив и много бързо прихваща възможно най-тъпите неща.
Много BG хора бягат.Незнам дали има тук от тях.Надявам се да няма.
E,да де ама и брат ми ползва моя ник Basketball а тои си е куитър.Самия аз също съм излизал поради простата причина че играта не може да се паузира или няма чат система с която да ти кажа "Хей зает съм!Трябва да стана за секунда!" иначе не бягам,признавам си го честно,няма смсъл да бягам нито гоня ранг,нито броика игри.Играя с които ми падне и който искам без да ми пука кои ранг е.В повечето случай ме мързи да мисля комбота и го отдавам на доста постна игра geek .Иначе никога,ама никога не играя cheap.Това ще рече че не използвам една атака или комбо постоянно и под постоянно имам в предвид през целия двубой.Затова ме дразнят някои играчи който избират герои с projectile атаки.Отиват в ъгъла и само плякат Shocked
Върнете се в началото Go down
http://www.fightersgeneration.com
Гост
Гост




За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 4:04 am

Цитат :
Самия аз също съм излизал поради простата причина че играта не може да се паузира или няма чат система с която да ти кажа "Хей зает съм!Трябва да стана за секунда!"

В такива случаи аз го зарязвах да си седи.Ако противника може да играе *не е някой загубеняк* спира да бие като види,че не се играе от другата страна и чака докато се върна,но уви много малко са тези играчи.
Върнете се в началото Go down
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 4:29 am

Играл съм с NO NAME.....наистина е малко екстремно това.....
И аз съм ставал и съм оставял играта.Обикновенно ме убиват в тези слу4аи.Имаше само един,който ми излезе понеже не се биех.
|BG|Ky Kiske-незнам кой е,но и той полу4ава доживотен "Denied" ot mene.
"Lone Wolf"-героите с projectile атаките са супер за един друг тип БОТОВЕ-тези,които седят само и те 4акат да им влезнеш(аз обикновенно нападам като разболял се от луда крава и се самопрецаквам....)
Freespeeder-Ето ти нещо още по яко.....някакъв изяде 2 рунда по4ти perfect и после ме наби в неговия
NOOB LIST Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lone Wolf
Risk Rating F
Risk Rating F
Lone Wolf


Брой мнения : 26
Join date : 27.04.2008
Age : 38
Местожителство : South Town

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 4:44 am

Oле играх срещу един S ранг одеве и понеже съм с joypad-а и още му свиквам,кьораво комбо не мога да вакрам,нашия се скъсва да прилага разни трикове понеже е с Testament,а аз тренирам игра и с някви супер непредсказуеми движение му взех двата рунда ама на втория избяга Laughing .OMG даже един специял не можах да вържа,тоз човек ме разсмя много.
Върнете се в началото Go down
http://www.fightersgeneration.com
Arth
Attention readers! Your asses now belong to Satan, no use in tying to run or hide.
Arth


Брой мнения : 208
Join date : 25.04.2008
Age : 34
Местожителство : Погледни нагоре

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 6:46 am

На мен са ми бягали доста хора, може би от яд("Goenitz" 7-8 пъти по тази причина) , може би къщата им се е запалила(или спалното купе, ако са били във влака от новините преди месец), кой знае.Аз лично съм бягал само 20-30 пъти, но само когато съм се разбирал да играя с/у един мой приятел VEDEN или пък моя NortonSecurityScan ме е прецаквал с "Нортън ще сканира компютъра ви.".Иначе скайпа може да се сложи на "don not disturb" за да няма гаври, тъпо извинение е, както и че родителите ти/баба ти/кучето/извънземно е влязло и иска нещо от тебе, ще спреш да играеш и това е , пука им на хората за ранга.Поне според мен няма значение де, аз ИГРАЯ играта(За това и съм доста слаб де, хъ-хъъ).Това е друга тема, но аз не искам да уча ултра-мега-супер-хипер-комбинация, а си играя на прима виста, както ми дойде на момента.Разбира се, че така няма да взема и 1 победа от професионалисти като Слави(защото с/у него съм играл сравнително много пъти), но и не се притеснявам много, за това.

Послепис:Иначе Ochoubson ми е един от любимците, харесва ми начина му на игра.Пък и наскоро приема дуели срещу ниски ранкове и ако победи(в самия край на битката) излиза.Кой знае защо.Все пак не съм го бил, та да знам дали излиза при загуба де, но както и да е.
Върнете се в началото Go down
http://www.switchfoot.com/in_index.html
Slavi
Moderator
Moderator
Slavi


Брой мнения : 68
Join date : 23.04.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeПет Май 02, 2008 1:52 pm

E сега видех некъв с 10.000 игри и 1.800 победи. Тоя се е ШЧУПИЛ ДА КУИТВА ПРОСТО lol!
Върнете се в началото Go down
Arth
Attention readers! Your asses now belong to Satan, no use in tying to run or hide.
Arth


Брой мнения : 208
Join date : 25.04.2008
Age : 34
Местожителство : Погледни нагоре

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 3:18 am

Забелязах един феномен, повечето S/A/B-грейд в последно време не бягат, поне на мен, за сметка на това 99.99% от F/D/C-grade се трошат да бегат, да са ЕС-грейд, че да пазат грейд ок, НО F-GRADE....ех, младежта днес...А ПРИ ТОДОР ЖИВКОВ КАКВО БЕШЕ What a Face
Върнете се в началото Go down
http://www.switchfoot.com/in_index.html
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 6:39 am

"Arth" и аз играя както ми дойде през 90% от времето... така че..., да не ти пука Smile.
Между другото имам победи срещу почти всички от най-добрите ( с които съм играл ).
Даже и най-добрите си имат навици, които да експлатираш.Само дето докато ги разбереш има дълга пътека от загуби ;P ( т.е. редовно ми трошат главата... )...
Върнете се в началото Go down
Anarchy
The Fire Phenomenon
Anarchy


Брой мнения : 459
Join date : 20.04.2008
Age : 30
Местожителство : In my own priva7e hell...

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Май 24, 2008 5:45 pm

Ми какво да кажа... не играя толкоз много за ранг.., но мразя Quite- рите.. не, защото няма да ми даде % за качване на ранг.., а просто ги мразя...
За жалост има доста хора които Quite- ват...
Сред тях има и много добри.. визирам Ochoubson, който напоследък, обаче, не прави такива ламерщини.. Лично аз понякога съм
Quite- вал.. или от важна работа, или когато съм забравил да променя режима на скайп и някой ме потърси.. или понякога просто от яд.., но напоследък изобщо не Quite- вам...
Та такава е цялата работа... лоши навици са това ^^
Върнете се в началото Go down
https://guiltygearxx.forummotion.com
FreeSpeeder
The Speedy Bastard
The Speedy Bastard
FreeSpeeder


Брой мнения : 148
Join date : 23.04.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Май 25, 2008 5:08 am

Мдам, че как, баш па ти въобще не играеш за ранг ^^
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.htm
Anarchy
The Fire Phenomenon
Anarchy


Брой мнения : 459
Join date : 20.04.2008
Age : 30
Местожителство : In my own priva7e hell...

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Май 25, 2008 5:19 am

FreeSpeeder написа:
Мдам, че как, баш па ти въобще не играеш за ранг ^^

Ами не играя за ранг... това ,че съм станал S ранг за 2дни.. неозначава, че с Quite- ване съм го постигнал... ти много добре знаеш...
Върнете се в началото Go down
https://guiltygearxx.forummotion.com
FreeSpeeder
The Speedy Bastard
The Speedy Bastard
FreeSpeeder


Брой мнения : 148
Join date : 23.04.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeНед Май 25, 2008 5:21 am

Нямах предвид тва, карай ;]
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.htm
Riiko
Risk Rating F
Risk Rating F
Riiko


Брой мнения : 29
Join date : 19.05.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСря Юни 04, 2008 1:39 am

Аз разбирам понякога някой да quit от нерви, ама има такива дето да кажем играеш с тях набият те след 1-2 битки пак се биеш с/у тях набиеш ги и излязат, а след това пак те избират. И кво все едно " Дай да играем ама само ако аз бия "
Върнете се в началото Go down
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeВто Юни 10, 2008 1:22 am

Точно тези сега развиха нови номера.След като ги бия 1 път ми цепят един DENY и си решават проблемите генерално Shocked Shocked Shocked
Върнете се в началото Go down
FlashSteP
Risk Rating F
Risk Rating F
FlashSteP


Брой мнения : 9
Join date : 16.07.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСря Юли 16, 2008 2:11 am

Аз лично никога не куитвам.Ако се е случвало с някого съжалявам,но подобно на Слави моят анти-вирус получава някакви 'факсове' от време на време.Отдавна вече нямам този проблем де.Ако ме видите в играта ме предизвикайте да направим няколко игрици Razz
Върнете се в началото Go down
Dragon_Claw
Risk Rating F
Risk Rating F
Dragon_Claw


Брой мнения : 13
Join date : 31.05.2008

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 2:58 am

Добре де, това със замайването си е част от играта прави сте!


Последната промяна е направена от Dragon_Claw на Пон Авг 11, 2008 10:31 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Anarchy
The Fire Phenomenon
Anarchy


Брой мнения : 459
Join date : 20.04.2008
Age : 30
Местожителство : In my own priva7e hell...

За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitimeСъб Юли 19, 2008 4:06 am

Тва е ламерско... част от играта е... има някой герой на който целта им е това.. именно замайването..., ако ми quit- неш така, ще те denay веднага...
Върнете се в началото Go down
https://guiltygearxx.forummotion.com
Sponsored content





За " Quiter - ите " Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За " Quiter - ите "   За " Quiter - ите " Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За " Quiter - ите "
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» The Best "Noontide" GG:Slash

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Guilty Gear :: .:: GG Общи Дискусии & Медиа ::.-
Идете на: