Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Любим Герой

Go down 
+6
Goenitz
Lone Wolf
God Of Lightning
Arth
Saito
FreeSpeeder
10 posters
АвторСъобщение
FreeSpeeder
The Speedy Bastard
The Speedy Bastard
FreeSpeeder


Брой мнения : 148
Join date : 23.04.2008

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 7:03 am

Моля отговорите да са с аргументи и без караници^^
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.htm
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 8:05 am

KY
Най-добрият анти BOT!!!Особено за цикларите дето постоянно се отитват да ти се мятат отгоре.
Освен това е от типа characters,с които можеш да развиеш собствен стил на игра.
May
Незнам защо идеята за КОТВАТА много ме кефи,освен това има и странно голям damage Razz
Върнете се в началото Go down
Arth
Attention readers! Your asses now belong to Satan, no use in tying to run or hide.
Arth


Брой мнения : 208
Join date : 25.04.2008
Age : 34
Местожителство : Погледни нагоре

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 10:08 am

AXL
Човек с доволно много близкобойни контра-ефект-атаки, има сравнително добър обсег и има хубави комбинации с него.Характера му ми харесва също.

Дизи

Единственият персонаж без инстант-килл на който обаче и такъв не му трябва според мен, от близкобойни тежко-нанасящи-щети, до далекобойни атаки, освен това и EX-Dizzy има много интересно изглеждаща контра-оувердрайв атака, която не се пуска, ако не хване.Също така и "Слаш"-Екс атаката, постоянен блок.

Че то май имам само тези 2-ма, като любими.Като тук говориме за любими де, не за "С кой си най-силен". Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.switchfoot.com/in_index.html
God Of Lightning
Ky Master
Ky Master
God Of Lightning


Брой мнения : 122
Join date : 25.04.2008
Age : 33

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeПет Апр 25, 2008 2:36 pm

Ку
Харесват ми скилловете и Tensionite му.Харесва ми стила му.Общо взето ми харесва всичко в него.

Sol

Просто няма как да не отбележа привързаността си към огъня.Освен това като характер много ми допада.
Върнете се в началото Go down
Lone Wolf
Risk Rating F
Risk Rating F
Lone Wolf


Брой мнения : 26
Join date : 27.04.2008
Age : 38
Местожителство : South Town

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 2:49 am

Sol-управлението на този герои е много приятно,точно за начинаещи или за хора който обичат интензивния флейм екшън.
AXL-има доста гадни трикове,а някои ударите му просто взимат отчайващо много XD .
Върнете се в началото Go down
http://www.fightersgeneration.com
Goenitz
Anji
Anji
Goenitz


Брой мнения : 28
Join date : 24.04.2008
Местожителство : In the deepest pit of Hell

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeНед Апр 27, 2008 3:20 am

Johnny - Тоз герой ме грабна от първия път като я играх таз игра. Ама за съжаление за онлаин не моа да плеи с него.

Axl - Англичанина от миналото. Много е мощен срещу Слеиър и Джам и като цяло close-range and mid-range героите.

Anji - Много имба герои. Много трудно може да се предскаже какво ще направи.
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The Speedy Bastard
The Speedy Bastard
FreeSpeeder


Брой мнения : 148
Join date : 23.04.2008

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeПон Апр 28, 2008 2:31 am

Чип-бърз, интензивен и силен герой, към който няма как да не отдада почит отностно характер, боен стил и външен вид. ^^

Кай & Сол също са ми любимци, но по-горните вече изброиха качествата им.
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.htm
Anarchy
The Fire Phenomenon
Anarchy


Брой мнения : 459
Join date : 20.04.2008
Age : 30
Местожителство : In my own priva7e hell...

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeСъб Май 03, 2008 6:27 pm

Shadow рулз...
Evil рулз...
--> Eddie рулз ^^
Върнете се в началото Go down
https://guiltygearxx.forummotion.com
Basset
Risk Rating F
Risk Rating F



Брой мнения : 3
Join date : 05.05.2008

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeПон Май 05, 2008 4:31 am

Venom... Определено ^^
Хора евала за форума, вече ще съм редовен ^^ и Hallo на всички ^^
Върнете се в началото Go down
VEDEN
Risk Rating F
Risk Rating F
VEDEN


Брой мнения : 32
Join date : 27.04.2008
Age : 35
Местожителство : The city of your nightmares (remember the song)

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeЧет Май 08, 2008 12:01 pm

Kliff - има ultivate evasion наречено " be small " и има непропорционално голямо оръжие. Ключовата дума е TOTAL offence и може да разбие ритъма на всеки. Подхожда ми и като personality.

Anji - може да ти върне всичко с counter ако нацелиш правилното движение и timing. Също кефи ме държанието му.

Johhnny ex or conter mode - просто много забавно. Щетите са малко и не винаги се печели, но боя обикновено е интересен.
Върнете се в началото Go down
KIROV[BG]
Risk Rating F
Risk Rating F
KIROV[BG]


Брой мнения : 19
Join date : 31.07.2010

Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitimeВто Авг 10, 2010 2:32 pm

Baiken ...
просто как дане харесваш герой който от блокстън може да мине директно в 200дмг,220 дмг комбо или безплатно хвърляне от което в окиземе и още дмг.
Това е един от героите които не разчитат на невероятно бързи или бъкани с инвинсибилити фреймс удари.Налага се да се играя предпазливо и по възможност да накажеш опонента колкото можеш повече. И всеки път усещането е такова все едно си постигнал нещо велико защото се изиска доста работа и тренировка с нея.
Very Happy Любим Герой Minibaiken2tsw11
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Любим Герой Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Любим Герой   Любим Герой Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Любим Герой
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Guilty Gear :: .:: GG Общи Дискусии & Медиа ::.-
Идете на: