Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 .:: Jam Kuradoberi ::.

Go down 
+2
Anarchy
MALYGOS
6 posters
АвторСъобщение
MALYGOS
Risk Rating D
Risk Rating D
MALYGOS


Брой мнения : 110
Join date : 23.04.2008
Age : 35

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 5:24 am

.:: Jam Kuradoberi ::. Selb09

Височина:5'4"
Тегло: Неизвестно
Дата на раждане: 8 Февруари
Кръвна група: B
Раса: Човек/Китайка
Ниво на опасност: С
P.W.A.B. Доклад #7403:

Въпреки, че е готвачка тя е една от най-опитните владетели на Ki енергия в светът. От петте таинствени изкувства Ki енергията е най-малко изследвана и разбрана. Повечето от владеещите я са от изтока следвайки теорията, че наследяването има роля. Мечтата и е да открива нови и полезни храни. Контролирането не се поставя под обсъждане. Въпреки, че представлява малка опасност на нея и околните, пленяването и е желателно. Следователно, тя не трябва да бъде възприета несериозно.
Върнете се в началото Go down
Anarchy
The Fire Phenomenon
Anarchy


Брой мнения : 459
Join date : 20.04.2008
Age : 30
Местожителство : In my own priva7e hell...

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 5:38 am

Ммм.. тя една от 3мата играчи... с които играя най - добре / за сега... / Доста е силна.. прави доста бързи удари... а пък и е секси xd
Като цяло ме радва ^^
Върнете се в началото Go down
https://guiltygearxx.forummotion.com
God Of Lightning
Ky Master
Ky Master
God Of Lightning


Брой мнения : 122
Join date : 25.04.2008
Age : 33

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 5:41 am

Не ми харесва като герой ,но прави много дмг... тва ще призная.
Върнете се в началото Go down
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 11:18 am

Един от НАЙ - БОТОЛЯСАЛИТЕ герои в мрежата в момента. 90% от JAM играчите с които съм играл до момента са ботове. Просто някои правят нещата по-зле от други. Те даже не се и опитват да играят разнообразно..
Върнете се в началото Go down
MALYGOS
Risk Rating D
Risk Rating D
MALYGOS


Брой мнения : 110
Join date : 23.04.2008
Age : 35

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 4:06 pm

Първо надявам се да не съм от тези хора lol! Второ Jam ме кефи супер много, има страхотен боен стил и е изключително красива ( все още се чудя дали на вид ме кефи повече тя или Milia, но за момента тя води Wink)
Върнете се в началото Go down
God Of Lightning
Ky Master
Ky Master
God Of Lightning


Брой мнения : 122
Join date : 25.04.2008
Age : 33

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeЧет Май 01, 2008 6:15 pm

MALYGOS написа:
Първо надявам се да не съм от тези хора lol! Второ Jam ме кефи супер много има страхотен боен стил и е изключително красива (все още се чудя дали на вид ме кефи повече тя или Milia, но за момента тя води Wink)

Джам - красива хааххаха, Милия- хахха.Просто ще кажа едно нещо- според нямаш вкус към момичета xD.За мен най-красиви са Dizzy и Baiken.
Върнете се в началото Go down
Anarchy
The Fire Phenomenon
Anarchy


Брой мнения : 459
Join date : 20.04.2008
Age : 30
Местожителство : In my own priva7e hell...

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeПет Май 02, 2008 4:02 am

Scorpion ти па кЪт чели имаш вкус към момичета (rofl) (rofl) (rofl)...
Jam and Dizzy ownz...
Baiken sucks (puke)


По-добър е от твоя Джам просто не ми харесва това е.

God Of Lightning
Върнете се в началото Go down
https://guiltygearxx.forummotion.com
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeПет Май 02, 2008 4:23 am

Baiken поне е някакъв див пияница Smile.
Dizzy е лигава No
Айде Jam става понеже е готвачка Razz.
Millia живота я е смазал и депресията ще я изяде,тоест нищо не става от нея......
Върнете се в началото Go down
Riiko
Risk Rating F
Risk Rating F
Riiko


Брой мнения : 29
Join date : 19.05.2008

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeПон Май 19, 2008 4:03 pm

Saito написа:

Dizzy е лигава No
Изобще не е лигава, просто е някак по- миличка, ама все пак тя е към 4 годишно дете, колкото и по- бързо да се развива защото е гиар, все пак си е дете, ама дори и като голям човек да се погледне, няма лошо че е добричка Surprised
Цитат :
Millia живота я е смазал и депресията ще я изяде,тоест нищо не става от нея......
Милия е много готин герой, малко студена,не в лошия смисъл разбира се, и винаги избира правилно Wink
Върнете се в началото Go down
God Of Lightning
Ky Master
Ky Master
God Of Lightning


Брой мнения : 122
Join date : 25.04.2008
Age : 33

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeВто Май 20, 2008 11:35 am

Riiko написа:
Saito написа:

Dizzy е лигава No
Изобще не е лигава, просто е някак по- миличка, ама все пак тя е към 4 годишно дете, колкото и по- бързо да се развива защото е гиар, все пак си е дете, ама дори и като голям човек да се погледне, няма лошо че е добричка Surprised
Цитат :
Millia живота я е смазал и депресията ще я изяде,тоест нищо не става от нея......
Милия е много готин герой, малко студена,не в лошия смисъл разбира се, и винаги избира правилно Wink

Jam и Millia не струват по мое мнение.Байкен и Диззи са много по-добри и като външен вид и най-вече като боен стил.А пък и това че Джам крещи като бебе докато се бие, лично мен много ме изнервя.
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The Speedy Bastard
The Speedy Bastard
FreeSpeeder


Брой мнения : 148
Join date : 23.04.2008

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeВто Май 20, 2008 12:56 pm

God Of Lightning написа:

А пък и това че Джам крещи като бебе докато се бие лично мен много ме изнервя.


Двама сме!! cheers cheers
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.htm
Riiko
Risk Rating F
Risk Rating F
Riiko


Брой мнения : 29
Join date : 19.05.2008

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeВто Май 20, 2008 1:55 pm

Мен пък ме радва много и гласа и сичко, обаче ако сте играли Guilty gear Isuka като се пуснат 4 Jam, е тогава става врява Laughing
Върнете се в началото Go down
Anarchy
The Fire Phenomenon
Anarchy


Брой мнения : 459
Join date : 20.04.2008
Age : 30
Местожителство : In my own priva7e hell...

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeВто Май 20, 2008 2:20 pm

FreeSpeeder написа:
God Of Lightning написа:

А пък и това че Джам крещи като бебе докато се бие лично мен много ме изнервя.


Двама сме!! cheers cheers


За това си слушам музика докато играя xd
Върнете се в началото Go down
https://guiltygearxx.forummotion.com
God Of Lightning
Ky Master
Ky Master
God Of Lightning


Брой мнения : 122
Join date : 25.04.2008
Age : 33

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeВто Май 20, 2008 3:54 pm

Sol Badguy написа:
FreeSpeeder написа:
God Of Lightning написа:

А пък и това че Джам крещи като бебе докато се бие лично мен много ме изнервя.


Двама сме!! cheers cheers


За това си слушам музика докато играя xd

Аз ако слушах музика щеше да ти лаги зверски xD xD


Сега вече стига с Оффтопика.Изцяло по темата да се говори.
Върнете се в началото Go down
FreeSpeeder
The Speedy Bastard
The Speedy Bastard
FreeSpeeder


Брой мнения : 148
Join date : 23.04.2008

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeВто Май 20, 2008 10:43 pm

Riiko написа:
Мен пък ме радва много и гласа и сичко, обаче ако сте играли Guilty gear Isuka като се пуснат 4 Jam, е тогава става врява Laughing
Опази, Боже!
Върнете се в началото Go down
http://sonicity.speedyforum.com/index.htm
Saito
Risk Rating C
Risk Rating C
Saito


Брой мнения : 154
Join date : 24.04.2008
Age : 38

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeСря Май 21, 2008 2:19 am

Хайде довода,че Дизи е дете е горе долу добър.
Обаче доколкото лично съм си играл на стори мод(всичко) Милия наистина я е смазал живота.
Като някакво зомби е,което само повтаря "Must Kill Zato,Must Kill Zato,Must Kill Zato".ООООООООООО Затооооооо
Аз те обичах но ще те обияяяяяяяяяяяяяяяяяя,ООООООООООООООО ДРАМАТАААААААААААААА Shocked Shocked
Jam е буквално като инфантил и ако и кажат че и горят ръцете сигурно ще повярва преди да погледне.
Baiken е като някакъв побойник от 5 клас."Махни се от пътя ми(бла бла бла)" или"Ще те нарежа на парчета".
Anji щом и е хвърлил око,явно е много търпелив човек.
Върнете се в началото Go down
Riiko
Risk Rating F
Risk Rating F
Riiko


Брой мнения : 29
Join date : 19.05.2008

.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitimeСря Май 21, 2008 12:33 pm

Saito написа:
Обаче доколкото лично съм си играл на стори мод(всичко) Милия наистина я е смазал живота.
Като някакво зомби е,което само повтаря "Must Kill Zato,Must Kill Zato,Must Kill Zato".ООООООООООО Затооооооо
Аз те обичах но ще те обияяяяяяяяяяяяяяяяяя,ООООООООООООООО ДРАМАТАААААААААААААА Shocked Shocked
Ама тва че живота и е бил труден, не значи че не е готин герой и от 1 страна точно това я е направило и по- силна
Цитат :
Jam е буквално като инфантил и ако и кажат че и горят ръцете сигурно ще повярва преди да погледне.
Ми то като се има впредвид че на магиите и има огън и често и готви, нищо чудно и по ръцете и да земе в следващите GG, обаче разбрах какво имаш впредвид де, въпрос на вкус все пак.
Цитат :
Baiken е като някакъв побойник от 5 клас."Махни се от пътя ми(бла бла бла)" или"Ще те нарежа на парчета".
То това е доста срещано за бойните игри, нали се тряа да се сбият за нещо и като не е свързано кой зн колко с главната история....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





.:: Jam Kuradoberi ::. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: .:: Jam Kuradoberi ::.   .:: Jam Kuradoberi ::. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
.:: Jam Kuradoberi ::.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Guilty Gear :: .:: Герои ::.-
Идете на: